Zde je zmrd co krade a kšeftuje konzole a jak se ta děvka chová nic od zmrda nekupujte a od té děvky!

Děkuji za vaší úpřimnost.Tak někdy příště.

______________________________________________________________
> Od: „Mr. Arcadius“
> Komu:
> Datum: 14.12.2017 14:45
> Předmět: Re: Re: Sbazar.cz – Dotaz na vá
>
Chápete jednu věc, že lidi kteří blábolí jsou mi srdečně ukradení? To jsou ti kecalové, kteří vymýšlí nesmysly, vypisují maily, otravuijí a stejně si nikdy nic nekoupí, jenom ztrácejí můj drahocenný čas.

Koupil jste modné wii za 1800,- no a co ? Gratuluji! Máte obyčejné Wiičko, které neumí nic, jen hrát hry z wii a tím to skončilo, všechny moje wiička mají zpětnou kompatibilitu s nintendo game cube a mají multimediální úpravu, která stojí běžně 1500,- umí hry z wii, z game cube, hry ze zálohovaných disků, hry z flash disku, z externího hdd, muziku, obrázky, videa, internet a hry ze všech starých konzolí sega, nintendo, atari atp. o tom si to Vaše trapné modré wii může nechat akorát tak zdát.

Mě zajímají pouze lidi, kteří zavolají a položí jedinou otázku a to : „Kdy a kde si mohu věc vyzvednout a nebo kam poslat platbu“, nevyptávají se na blbosti, protože si přečtou všechno info v popise.

Nepočítejte se mnou, mě těch pár desetikorun skutečně nezajímá. Právě teď si jede člověk pro automat za 50 tisíc, to je to co mě zajímá, ne jaké trapné konzole a hry za drobné na kafe.

Toto je ode mě poslední mail, vše už bylo řečeno, končím komunikaci.

PS: Přeju hodně štěstí při kupování her a příslušnství na českých internetových bazarech, je tam 90% padělků a 80% totálně dodřených disků, kteří lidi inzerují jako originál a jako nové.

Adios

Dne 14.12.17, napsal:

Nezlobte se.Lidi jsou různí.Pokud si od vás někdo něco nekoupí, nebo si s vámi domluví obchod pak nic.Tak já takový nejsem!Počítám s vámi i do budoucna.A věřte, že obchod semnou se vám vyplatí.Taky nejsem kdejáký člověk, vše myslím smrtelně vážně!Děkuji vám za odpověď.

______________________________________________________________
> Od: Arcadius
> Komu:
> Datum: 14.12.2017 14:27
> Předmět: Re: Re: Sbazar.cz –
>
Nemusite, do vanoc bude vse prodane a dal nic nesit nebudu, navic nedodavam veci lidem kteri si koupi nekde nejaky srot a pak ztraceji muj cas vypisovanim sracek.

Ja jsem sberatel ne obchod, neprodavam kazdemu, nemusim prodat za kazdou cenu, nepotrebuji tech par drobnych.

On 14 December 2017 2:22 pm, wrote:

Nyní jsem koupil nintendo wii modré.Tak si vás nechám v kontaktu a kupoval bych od vás příslušenství, hry.I konzoli v budoucnu od vás koupím.Děkuji vám za odpověď.

______________________________________________________________
> Od: „Mr. Arcadius“
> Komu:
> Datum: 14.12.2017 14:00
> Předmět: Re: Sbazar.cz – Dotaz na váš inz
>
aktuálně mám tyhle Wiička: https://www.sbazar.cz/hledej/wii%20multimedia/0-vsechny-kategorie/cela-cr/cena-neomezena/nejlevnejsi

Tak se na to podívejte, a pokud to za 2400 nebylo, tak k tomu s černými ovladači lze dokoupit u mě bílé. Jsou v balení navíc za nízkou cenu tři hry protože ten wiimote je originál pro japonský trh a černý nunchuck je replika. To jsou jediné neofiko ovladače co mám, zbytek u všeho je 100% originál nintendo v top stavu, skoro vůbec se na tom nehrálo, leží to roky ve sbírce.

Dne 14.12.17, napsal:

Děkuji za odpověď.Ano souhlasím s vámi, lesklé povrchy mě taky štvou, protože proč to tak vyrábí když neprodávají čistící prostředky aby vyčistili mikro škrábance a fleky.Dobře počkám tedy na wii za 2400Kč pokud ho prodáte?Dejte mi prosím vědět.Pokud neprodáte?Domluvíme se.Nechám si s vaším dovolením kontakt na vás, a kdybych měl o něco zájem, když nebude nintendo wii za 2400Kč.Tak bych se vám ozval příště.Souhlasíte?

Děkuji za odpověď.

______________________________________________________________
> Od: „Mr. Arcadius“
> Komu:
> Datum: 14.12.2017 13:51
> Předmět: Re: Sbazar.cz – Dotaz na váš inz
>
No takto, na tu sestavu za 2400 si má dnes přijet člověk, se kterým jsme domluvení od minulého týdne, pokud nedojede dnes tak bude volné, na to bílé za dvojku s bílými ovladači má dojet borec v sobotu a pro jedno dražší má přijet taky dnes, takže bude zbývat to za 2000 s černými ovladač, pokud by se to dalo za bílé bude jiná cena a pak jsou ty dražší. Všechno je v pohodě, poškozené věci rovnou vyhazuju, jediné co tak povrchy konzolí jsou lesklé a někteří lidi jsou idioti co to utírají tričkem, takže povrchové mikro škrábance, mezi námi ten kdo vymylsel lesklé konzole, ten by se měl zastřelit.

Dne 14.12.17, napsal:

Děkuji vám za rozepsání a vysvětlení.Nezlobte se na mě, nemyslel jsem nic ve zlém.Pokud tedy není wíí někde fyziky zničené a znehodnocené.Tak bych měl zájem od vás wii koupit.V inzerátu píšete že je možné stahovat hry z internetu.Můžete mi popsat postup jak bych to měl stahovat když si od vás wii koupím?Děkuji.

Počítám s vámi na koupí wii.

______________________________________________________________
> Od: „Mr. Arcadius“
> Komu:
> Datum: 14.12.2017 12:07
> Předmět: Re: Sbazar.cz – Dotaz na váš inz
>
Jistě, že mám. Všechno je detailně nafoceno v inzerátu, takže nevidím jediný důvod, proč bych měl všechno znova rozbalit a znova fotit, navíc u konzole za pár drobných, tohle není žádná sběratelska lahůdka, ale klasické wiičko.

V inzerátu je všechno nafocené, velikost fotek je 1200×900 px, což je plně dostačující, navíc je tam nafoceno přesně, co jste chtěl fotit znova, takže nechápu na co bych měl stále dokola přefocovat to stejné.

Wiiček mám 14, takže pokud chcete něco do sbírky, pak to nebude wii za 2400 ale třeba za 5 nebo 6 tisíc.

Na podobné nesmysly nemám čas a NIKDO mi nebude nakazovat, co mám a nemám dělat. Věci jsou moje, nafotil jsem vše dle mého uvážení a tak to taky bude, pokud se to někomu nelíbí, jeho problém, nikomu, nic nenutím.

Všechny Wiička co dávám pryč ze sbírky jsou tady: http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/ nechávám si pouze jedno jediné, nové, zabalené z továrny, všechny jiné posílám dál, Nintendo mě přestalo zajímat.

Dne 14.12.17, napsal:

Dobý den.Tak máte tu konzoli na prodej nebo nemáte?!Chtěl jsem nafotit více detailních fotek, máte s tím snad problém?!Děkuji za odpověď.

______________________________________________________________
> Od: Pro Gamer
> Komu:
> Datum: 13.12.2017 23:02
> Předmět: Re: Sbazar.cz – Dot
>
kupte jinde

On 13 December 2017 10:48 pm, wrote:

Hezký den,

zájemce se zajímá o váš inzerát „Nintendo Wii White Sports Resort Pack…“ a píše:

Dobrý den.Nafoťte mi detailnější foto konzole i příslušenství.Po ohledání bych měl zájem konzoli koupit.Děkuji.

Vzkaz předal a pozdrav posílá
Váš Sbazar.cz tým
Sbazar.cz

Zpráva byla zaslána vyplněním kontaktního formuláře na Sbazar.cz